U mumi

Co všechno tady postupně přibude zatím netuším. Ale doufám, že s pomocí přátel stránku obohatím byť jen odkazy na jejich stránky. Pokusím se předat stránky webů, které mě zaujaly. Mohou se hodit i vám.

Drobnůstky

Občas zkouším obrázkovat
a je to - zdroj neznámý

zdroj: uveden na mém blogu

stále dokola

Moje IKONKY
Přijďte zas - díky


Ahojky


„Vlídnost je inteligencí srdce.“

1) Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.---Sebastian Roch Chamfort--- 2) Většina stínů v našem životě pochází z toho, že si sami stojíme na slunci.---Ralph Waldo Emerson--- 3) Když jíš, žvýkej, když mluvíš, mysli.--- Čínské přísloví---

POZOR - sdělení

Ráda bych upozornila všechny mé návštěvníky na fakt, kdy  články, amatérské fotografie či fraktálové a jiné obrázky budou převážně z vlastní tvorby. Autorské nároky si nečiním s jedinou výjimkou - viz POVÍDKA.  Děkuji.

Pokud zde umístím některé z  věcí nabízených volně na netu, pak zároveň upozorňuji, že reklamy nedělám a  v případě nesouhlasu autora ráda odmažu. Stačí písemně požádat admin. – prosím v jazyce českém.

„Svět obrázků nemusí být nutně iluzí a děkuji všem, kteří se vytvářením takových hodnot  snaží přispět  příjemným prožitkem pro oko a duši jiných a jsou ochotni či mohou se o ně podělit.“

  

Hezké webové stránky budu přidávat přes odkazy do panelu vpravo.